logo

Péče o tělo

Rázová vlna AWT – neinvazivní liposukce


 

  • léčba celulitidy I až III stupně
  • zmenšení obvodu – Body Shaping
  • zpevnění svalové a vazivové tkáně
  • korekce strií
  • lymfodrenáž

 

AWT v průběhu zákroku uvolňuje vertikální fibroticky ztvrdlou vazivovou tkáň, zvyšuje cirkulaci krve a lymfy, stimuluje produkci kolagenu a aktivuje enzymy štěpící tuky. Následný dlouhodobý účinek je pevnější pokožka s přirozenou pružností, aktivovaná vazivová tkáň, úbytek 2 - 8 cm na obvodech, zlepšená textura kůže.

 

Laserová gelová maska


Rejuvenační laserová gelová maska patří mezi ověřené metody péče o zdraví a krásu pokožky.

Viditelné výsledky již po první aplikaci zajišťuje kombinace gelu bohatého na aktivní složky, kyseliny hyaluronové a laserového záření v červeném spektru, kdy se vlivem vyzářené energie zvyšuje absorpční schopnost pokožky tak, že aktivní složky mohou působit v jejích hlubokých vrstvách. Kromě toho laserové záření stimuluje metabolismus buněk kožní a podkožní tkáně, zvyšuje tvorbu kolagenu, má imunomodulační účinky ve smyslu likvidace volných radikálů a urychlení hojivých procesů a snižuje svalové napětí což také přispívá k omezení  tvorby vrásek. Po aplikaci je pleť dokonale hydratovaná, dochází ke sjednocování barevného tónu, redukci zánětlivých ložisek a akné a k masivní produkci kolagenu III, který je pro vypnutí pleti nejpodstatnější.

 

Galvanická žehlička - Galvanic Body


Redukce celulitidy, omlazení a vyhlazení pokožky pomocí fyzikálního jevu galvanizace. Jde o neinvazivní a absolutně nebolestivou proceduru s velmi rychlým viditelným projevem na ošetřené ploše. Vzhledem k tomu, že se doporučuje častější ošetření (i vícekrát týdně), je tato metoda vhodná i do domácích podmínek. Více informací o přístroji a jeho domácím použití získáte v provozovně.

 

Laserové ošetření celulitidy


biostimulační účinky terapeutického laseru lze využít mimo jiné také v redukci celulitidy, kde výrazně napomáhá zlepšit cirkulaci. Stimuluje a regeneruje podkožní žilní a lymfatický systém a tím umožňuje drenáž zadržené mimobuňěčné i nitrobuněčné tekutiny, která v celulitidou poškozené tkáni dlouhodobě stagnuje a stav tak postupně dále zhoršuje. Provádí se v kombinaci s mechanickou či manuální lymfodrenáží.

 

Vakuová masáž


zesiluje účinky manuální lymfodrenáže, jedná se o podtlakovou masážní techniku, prováděnou mechanicky masážní baňkou či přístrojově. Silně prokrvuje a rozrušuje celulitické ostrůvky. (Pozn. mírně bolestivá, nevznikají modřiny.)

 

Manuální lymfodrenáž anticelulitidní


jemná masážní technika, přesně cílenými hmaty modeluje podkožní struktury. Stimuluje činnost lymfatického systému a odvádí zadrženou mezibuněčnou tekutinu, zároveň navrací pokožce její elasticitu. Vhodná na ošetření celulitidy na nohou i rukou a k modelaci bříška a zadečku, redukce dvojité brady.

 

Manuální lymfodrenáž obličejová


 

Jemná masážní technika, přesně cílenými hmaty modeluje podkožní struktury, odvádí přebytečnou tekutinu. V obličeji redukuje dvojitou bradu, váčky pod očima, povadlé tváře, omezuje tvorbu vrásek, zlepšuje tonus pokožky, navrací jí elasticitu a zpomaluje její stárnutí.

 

Obličejová lymfodrenáž

 

 

Celotělové peelingy


kombinované s přírodními oleji,
kávový peeling: prokrvuje a vypíná pokožku, má liftingový efekt, silně abrazivní; celkově povzbuzující, urychluje odstraňování metabolitů a tok lymfy a tím i zeštíhlující.
Peeling s himalájskou či mořskou solí: osmotický efekt v pokožce způsobí vyloučení zadržované tekutiny vně buněk a následně jejich drenáž do lymfatického systému, příjemný, mírně abrazivní, zjemňující.

 

Detoxikační medová kůra


 

Medová kůra

 

čistí a regeneruje; látky obsažené v medu (vitamíny, minerály, aminokyseliny) vyživují a speciální masážní hmaty ve spojení s medem silně prokrvují a zároveň doslova „vytahují“ nečistoty z pokožky. Lze také aplikovat jako doplněk k anticelulitidní terapii, má liftingový efekt na pleť dekoltu a obličeje; celkově povzbuzující.

 

 

© 2008 - 2018 Copyright my-rehabilis.cz